Angulus

Angulus - Håndflettet Klassisk Krydssandal - 36

Fra 1.199 kr.

hos 2 butikker

Priserne er opdateret i nat. Alle priser er inkl. moms.

Sammenlign 2 tilbud
  • Størrelser: 36, 37, 37,5, 37.5, 39.5, 40, 42, 44
  • På lager hos 2 af 2 butikker
  • Gratis fragt hos 1 butik

Theonlineshopr sælger ikke selv varen. Du køber direkte hos butikken, og butikkens pris gælder.

Sammenlign 2 tilbud

Sorteret efter samlet pris inkl. fragt. Sådan sorterer vi

Angulus - Håndflettet Klassisk Krydssandal - 36
ButikPris inkl. momsFragtSamlet prisLagerGå til butik
Angulusangulus.dk · 7 varianterLaveste samlede pris
1.199 kr.Se butikken1.199 kr.På lagerGå til butik
Juul-skojuul-sko.dk · 3 varianter
1.300 kr.Gratis1.300 kr.På lagerGå til butik

Prishistorik

Den laveste pris hos butikkerne de seneste 30 dage, inkl. moms og uden fragt.

1.199 kr.
30. sep.I dag
Prisen er uændret siden 9. oktober.
Laveste
1.199 kr. 9. okt.
Højeste
1.199 kr. 9. okt.
I dag
1.199 kr.

Vi henter priserne fra butikkerne hver nat.

Størrelser og priser

  • 361.199 kr.hos Angulus
  • 371.199 kr.hos Angulus
  • 37,51.300 kr.hos Juul-sko
  • 37.51.199 kr.hos Angulus
  • 39.51.199 kr.hos Angulus
  • 40Fra 1.199 kr.2 butikker
  • 42Fra 1.199 kr.2 butikker
  • 441.199 kr.hos Angulus

Specifikationer

BrandAngulus
GTIN5714408685497
MPN5637-105-2072
FarveBlack
MaterialeSkind
KategoriTøj og tilbehør > Sko

Uddrag fra produktbeskrivelse

Klassisk krydssandal i håndflettet læder. Sandalen har en rund snude, ankelstrop med justerbar spændelukning, polstret læder indersål og en let, blød og fleksibel rågummisål i fornybart naturgummi. Udformet i naturligt og åndbart skind. Dette er et naturprodukt.

Beskrivelsen er hentet fra Anguluss produktdata.

Lignende produkter fra andre butikker

Alle sko