Angulus

Angulus - Klassisk Remsandal - 36

Fra 1.099 kr.

hos 2 butikker

Priserne er opdateret i nat. Alle priser er inkl. moms.

Sammenlign 2 tilbud
  • Størrelser: 36, 37, 38, 38.5, 39, 39,5, 39.5, 40
  • På lager hos 2 af 2 butikker
  • Gratis fragt hos 1 butik

Theonlineshopr sælger ikke selv varen. Du køber direkte hos butikken, og butikkens pris gælder.

Sammenlign 2 tilbud

Sorteret efter samlet pris inkl. fragt. Sådan sorterer vi

Angulus - Klassisk Remsandal - 36
ButikPris inkl. momsFragtSamlet prisLagerGå til butik
Angulusangulus.dk · 7 varianterLaveste samlede pris
1.099 kr.Se butikken1.099 kr.På lagerGå til butik
Juul-skojuul-sko.dk · 5 varianter
1.100 kr.Gratis1.100 kr.På lagerGå til butik

Prishistorik

Den laveste pris hos butikkerne de seneste 30 dage, inkl. moms og uden fragt.

1.099 kr.
1. okt.I dag
Prisen er uændret siden 9. oktober.
Laveste
1.099 kr. 9. okt.
Højeste
1.099 kr. 9. okt.
I dag
1.099 kr.

Vi henter priserne fra butikkerne hver nat.

Størrelser og priser

  • 361.099 kr.hos Angulus
  • 37Fra 1.099 kr.2 butikker
  • 38Fra 1.099 kr.2 butikker
  • 38.51.099 kr.hos Angulus
  • 39Fra 1.099 kr.2 butikker
  • 39,51.100 kr.hos Juul-sko
  • 39.51.099 kr.hos Angulus
  • 40Fra 1.099 kr.2 butikker

Specifikationer

BrandAngulus
GTIN5714408817751
MPN5415-112-3643
FarveGold
MaterialeSkind m. skinnende struktur
KategoriTøj og tilbehør > Sko

Uddrag fra produktbeskrivelse

Klassisk remsandal med rågummisål. Sandalen har en rund snude, justerbar ankelstrop med spændelukning, polstret indersål, kromfrit læderfoer og en let, blød og fleksibel mørkebrun rågummisål i fornybart naturgummi. Udformet i naturligt og åndbart skind.

Beskrivelsen er hentet fra Anguluss produktdata.

Lignende produkter fra andre butikker

Alle sko