Angulus

Angulus - Vinter Snørestøvle - 37½

Fra 1.699 kr.

hos 2 butikker

Priserne er opdateret i nat. Alle priser er inkl. moms.

Sammenlign 2 tilbud
  • Størrelser: 37.5, 38, 38.5, 39, 39.5, 40, 40.5, 42 …
  • På lager hos 2 af 2 butikker

Theonlineshopr sælger ikke selv varen. Du køber direkte hos butikken, og butikkens pris gælder.

Sammenlign 2 tilbud

Sorteret efter samlet pris inkl. fragt. Sådan sorterer vi

Angulus - Vinter Snørestøvle - 37½
ButikPris inkl. momsFragtSamlet prisLagerGå til butik
Angulusangulus.dk · 8 varianterLaveste samlede pris
1.699 kr.Se butikken1.699 kr.På lagerGå til butik
KYOTOkyoto.dk · 4 varianter
1.700 kr.Se butikken1.700 kr.På lagerGå til butik

Prishistorik

Den laveste pris hos butikkerne de seneste 30 dage, inkl. moms og uden fragt.

1.699 kr.
1. okt.I dag
Prisen er uændret siden 9. oktober.
Laveste
1.699 kr. 9. okt.
Højeste
1.699 kr. 9. okt.
I dag
1.699 kr.

Vi henter priserne fra butikkerne hver nat.

Størrelser og priser

  • 37.51.699 kr.hos Angulus
  • 381.699 kr.hos Angulus
  • 38.51.699 kr.hos Angulus
  • 391.699 kr.hos Angulus
  • 39.51.699 kr.hos Angulus
  • 401.699 kr.hos Angulus
  • 40.51.699 kr.hos Angulus
  • 421.699 kr.hos Angulus
  • Str. 371.700 kr.hos KYOTO
  • Str. 381.700 kr.hos KYOTO
  • Str. 391.700 kr.hos KYOTO
  • Str. 401.700 kr.hos KYOTO

Specifikationer

BrandAngulus
GTIN5714408961546
MPN6774-1068317380
FarveM.Brun
MaterialeSkind / Ruskind
KategoriTøj og tilbehør > Sko

Uddrag fra produktbeskrivelse

Klassisk vinter snørestøvle med blødt merino uldfoer. Støvlen har en rund snude, bomuldssnørelukning med hardware, polstret ruskindskrave for ekstra komfort og støtte samt en blød og fleksibel FSC-certificeret rågummisål i fornybart naturgummi. Udformet i naturligt og åndbart skind.

Beskrivelsen er hentet fra Anguluss produktdata.

Lignende produkter fra andre butikker

Alle sko